В кінці грудня 2018 Міністерством соціальної політики зареєстровано Галузеву угоду між Департаментом поліції охорони та Профспілкою працівників державних установ України на 2019-2021 роки.

Нагадаємо, що 6 грудня було укладено Галузеву угоду між Департаментом поліції охорони та Профспілкою працівників держустанов України на 2019 – 2021 роки.

В ході переговорного процесу над проектом Галузевої угоди досягнута домовленість щодо додаткових гарантій та пільг для працівників Департаменту поліції охорони. А саме,

  • Підвищено розміри посадових окладів працівників поліції охорони (мінімальний розмір посадового окладу робітника І розряду – 4200 грн.);
  • Передбачена виплата одноразової грошової винагороди за сприяння розширення обсягів послуг поліції охорони;
  • Збільшено премію електромонтерам ОПС, електрозварникам ручного зварювання з 20% до 50%.

Визначено  преміювання працівників за підсумками роботи за звітний період, до ювілейних дат, професійних свят, до Державних свят, заохочення працівників учасників у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветеранів Другої світової війни, учасників антитерористичної операції на сході України та адресна соціальна допомога пенсіонерам органів внутрішніх справ і Національної поліції, а також членам сімей працівників органів внутрішніх справ та Національної поліції, які загинули під час виконання службових обов’язків.

У сфері режиму праці і відпочинку  передбачено надання подружжям, які працюють на підприємстві, відпустки в один і той же термін (за їх бажанням), надання відпустки багатодітному батьку в зручний для нього термін, надання відпустки, за бажанням, працівникам, що страждають алергійними захворюваннями (при наявності довідки лікувального закладу) у зручний для них термін, надання відпустки ветеранам праці установи, організації, підприємства в зручний для них термін.

З текстом Галузевої угоди між Департаментом поліції охорони та Профспілкою працівників державних установ України ви можете ознайомитись у блоці "Галузеві угоди" сайту. 

За інформацією Професійної спілки працівників

державних установ України