11-12 жовтня на базі Центру профспілкових знань «Basis» Профспілки працівників державних установ України проходить семінар-навчання голів районних комітетів Черкаської обласної організації Профспілки. Організатори навчання - Черкаських обласний комітет та Центральний комітет Профспілки працівників державних установ України. Протягом цих днів слухачі прослухають навчальні модулі з питань соціального діалогу та колективно договірної роботи, правового захисту членів профспілки, інформаційної роботи та комунікації, особистісного розвитку. Навчання є надзвичайно важливим в умовах сучасної зміни законодавства, скорочень та реорганізації. Захист трудових прав кожного члена профспілки, дотримання всіх вимог законодавства, механізми впливу профспілки та дії щодо захисту спілчан – це найголовніше питання.

         Учасників привітав Голова Профспілки Юрій Піжук, підкресливши необхідність подібних зустрічей, та важливість відстояти кожного члена Профспілки в непростих умовах сьогодення державної служби. Профспілка продовжує на засадах соціального діалогу в законному полі відстоювати права спілчан, вимагати від влади бути включеною у процеси обговорення нормативно-правових актів, що безпосередньою стосуються умов та оплати праці спілчан – державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Юрій Миколайович відзначив Почесною грамотою Голови Профспілки Олену Хоменко, голову Смілянського міського комітету Профспілки працівників державних установ України, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Смілянської міської ради, за вагомий особистий внесок у розвиток профспілкового руху, активну діяльність щодо захисту прав членів профспілки та активну роботу по організації оздоровлення членів профспілки та їх дітей влітку 2019 року.

DSC 1551

DSC 1575

DSC 1585

         Учасників привітала голова Черкаського обласного комітету Профспілки Катерина Кучугурна, зазначивши важливість спільного навчання, обговорення питань для подальшої ефективної роботи.

         Перший день навчання учасникам викладали питання про роль соціального діалогу у ведені колективно-договірної роботи. Завідувач відділу захисту соціально-економічних прав членів профспілки Валентина Гурневич розповіла про основні засади та напрямки соціального діалогу, а також поінформувала про роботу Профспілки, яка спрямована на захист прав та інтересів спілчан в умовах зміни законодавства про державну службу.

         Заступник голови Профспілки Наталія Титаренко відповідала на запитання учасників щодо дій профспілки в умовах скорочення штатів районних державних адміністрацій. Наталія Валеріївна надала цінні поради та алгоритми дій голів первинних профспілкових організацій по захисту спілчан.

         Другий день навчання буде присвячено питанням інформаційній роботі, зокрема профспілці в інформаційному просторі, висвітленню профспілкової роботи в соціальних медіа. Про сучасні медійні інструменти будуть говорити разом із провідним експертом відділу навчання, інформаційного забезпечення та міжнародного співробітництва Оксаною Гузь.

DSC 1569

         Окрім навчання на учасників по завершенню чекає цікава пішохідна екскурсія по історичній частині Києва.

Фотографії з навчань ви можете побачити на сторінках Профспілки у соціальній мережі Фейсбук. 

                                                                  Оксана Гузь, Професійна спілка працівників державних установ України